Bu site, tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ GÖNDERİM!

TASARIMCI

Melis Kaptanoğlu Kimdir?

Melis Kaptanoglu denize aşık bir baba ile doğaya aşık bir annenin üç kızından en küçüğü olarak dünyaya geliyor. Doğma büyüme İstanbullu. Eğitim hayatına başladığı Şişli Terakki Lisesi’den mezun oluyor. Lise yıllarını, Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezuniyeti takip ediyor. Akademik eğitiminin yanı sıra diğer taraftanda konservatuara devam ediyor. Oldukça başarılı, sosyal ve faal öğrencilik yıllarının ardından 21 yaşında çok sevgili eşi Cenk Kaptanoğlu ile hayatlarını birleştirip, Alara, Leyla ve Melissa adında üç pırlanta kız çocuğuna sahip oluyor.

2008 yılında kızlarından ilham alarak kurduğu ve özenle büyüttüğü “Melis Kaptanoglu Kids” markasının kurucusu, tasarımcısı ve yaratıcı direktörü oluyor.

En öncelikli bağlılığı ailesine. Spora, sanata, seyahat etmeye ve sağlıklı yaşama tutkun; titiz, detaycı, düzenli ve hareketli biri.

İkisi Londra Çocuk Moda Haftası’nda , diğer ikisi Moskova ve Ukrayna’da , iki İstanbulda üzere toplam altı defileye imza atmış, dünyada pek çok kırmızı halı organizasyonunda ünlü cocukları giydirmiş, cocukların hayallerini gerçeğe taşımayı tutku haline getirmiş ve her dönem yaptığı işe aşık biri.

3 kız annesi olması en büyük motivasyon sebebi.. bu girişimi zamanla çocuklarıyla beraber büyüyor ve Melis Kaptanoglu Kids markasına dönüşüyor..

Çocuklara , onların dünyalarına , hayal güçlerine olan saygısı ve hayranlığı bu işe yönelmesini sağlıyor..

Özellikle kendi çocukları için alışveriş yaparken hep daha kaliteli , farklı , yaratıcı ürünler arama çabası içinde.. 2008 yılında kendi markasını yaratmaya, kaliteden ödün vermeden kendi zevkini ve vizyonunu yansıtan ,çocukların hayal güçlerine hitap eden ürünler üretmeye karar veriyor..

İlk siparişinizde %10 indirim için WELCOME10 kupon kodunu kullanın.

Sepet

Satın alınabilecek başka ürün yok