Bu site, tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ GÖNDERİM!

İade & Değişim

Aldığınız her ürün Melis Kaptanoğlu güvencesi altındadır. Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünün satışa uygunluğu bozulmamış olmalıdır.

Ürün koruma bandı çıkarılmış veya zarar görmüş ürünlerde değişim ve iade kabul edilmemektedir. Etiketler zarar görmemiş ve çıkarılmamış olmalıdır. Aksesuar ürünlerinde hijyen kuralları gereği değişim ve iade yapılamamaktadır.***

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Üründe herhangi bir hasar var ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul ettiğinizi unutmayınız. Açılmış, kullanılmış, tahrip olmuş vb. ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Müşteri, ürünü kendisine teslim edildiği şekliyle iade etmekle ve kullanılması halinde kullanım nedeniyle malın ticari değerindeki kaybı tazmin etmekle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya satın alma işleminden cayması durumunda, iade edilen ürünün Tarafımıza ulaşmasını takip eden on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade ücreti bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır.

Bu süre zarfında şirketimizin herhangi bir birikimi bulunmamaktadır. Ürün ve ambalajında ​​herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahribat, yırtılma, kullanım ve sair durumları tespit ettiği durumlarda ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün teslim alınmaz. iade edilir ve fiyat iade edilmez.

Yukarıdaki şartlara uygun olarak iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Kargosu sağlanan siparişlerde kargo ücreti iade edilmez. Transfer iadeleri 10 iş günü içerisinde yapılır,

Kredi Kartı iadeleri 15 iş günü içerisinde yapılacaktır. Bankanız iadeyi aynı gün kredi kartı hesabınıza yansıtabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Siparişinizle ilgili "İade Edildi" uyarısı görüntülendikten sonra tutarın tamamı kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından her ay kredi kartınıza artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

İlk siparişinizde %10 indirim için WELCOME10 kupon kodunu kullanın.

Sepet

Satın alınabilecek başka ürün yok