Bu site, tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ GÖNDERİM!

Hakkımızda

Melis Kaptanoglu Kids 2008 yılından bu yana , 0-16 yaş kız çocukları için Kids Fashion ve Kids Couture olarak adlandırdığımız lüks ürünler tasarlayan ve üreten bir çocuk couture markası… Markamız Çocukların kendileri kadar renkli ,hayat dolu ve hayalperest.. Onların kendileri olma özgürlüklerinden yola çıkarak tasarlandığı için aykırı, özgün ve farklı. Çocuk olmanın kutsallığı kendileri olma özgürlüğüne sahip olmaları. Bunu ilke edinmiş bir marka olarak onların rengarenk ruhlarına tasarımlarımızla nefes vermek en büyük dileğimiz. Zevkleri bizimle kesişen her değerli Kızlar Cumhuriyeti üyemizle ve onlardan aldığımız geri dönüşlerle başarımız ve mutluluğumuz artıyor.. Özel dikim alanında da kişiye özel hizmet verdiğimiz için sürekli tasarım ve üretim sürecinin bir parçasıyız.

“Tüm koleksiyonların bir hikayesi var da diyebiliriz.. her bir tasarımda bir hikaye dikiyoruz aslında❤️”

Melis KAPTANOĞLU

“3 kız annesi olmam en büyük motivasyon sebebimdi... bu girişimim zamanla çocuklarımla beraber büyüdü ve Melis Kaptanoglu Kids markasına dönüştü... Kızlarım için alışveriş yaparken hep daha kaliteli , farklı , yaratıcı ürünler arama çabası içindeydim... Tasarım , moda ve sanatın hayatımda hep çok önemli bir yeri vardı... özellikle anne olduktan sonra yurt içinde ve dışında pek çok marka ve çocuk giyim sektörü hakkında bilgi sahibi olmuştum.. tüm bu süreç sonucunda kendi markamı yaratmaya, kaliteden ödün vermeden kendi zevkimi ve vizyonumu yansıtan ,çocukların hayal güçlerine ışık tutan ürünler üretmeye karar verdim...”

Melis KAPTANOĞLU

Giyinmek” dediğimiz eylem aslında sahip olduğumuz en içsel, en özgün ifade biçimlerinizden biri. Dolayısı ile giyinmek dediğimizde; kalıpların olmadığı, özgür olduğumuz, kendimiz olduğumuz bir alana işaret ediyor. Bu yaşı kaç olursa olsun; büyük, küçük herkes için geçerli. Hele de söz konusu çocuklar ise onların içi engin bir okyanus. Tüm yaratıcılıklarını filtresiz ifade etmek isteyen büyük ruhlar onlar. İçlerinden nasıl geliyorsa öyle giyinmeli. Renkli, renksiz, uyumlu uyumsuz, süslü, süssüz... Yaşadıkları gibi giyinmeli, giyindikleri gibi yaşamalı. Özgürce... Ben ise tasarımlarımla onların kendilerini özgürce ifade ettikleri bu yolda onlara kılavuzluk ediyorum diyebilirim...

Melis KAPTANOĞLU

İlk siparişinizde %10 indirim için WELCOME10 kupon kodunu kullanın.

Sepet

Satın alınabilecek başka ürün yok